SKU
NLP50K

Naświetlacz LED Professional 50W IP65 ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
NLP50K

Naświetlacz LED Greenie Professional 50W IP65

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Naświetlacz LED Greenie Professional 50W IP65

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 889.40 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Naświetlacz LED Professional 50W Bridgelux IP65 Greenie

to doskonały zamiennik standardowych naświetlaczy do oświetlenia dużych powierzchni. Produkt zastępuje tradycyjne naświetlacze halogenowe lub metahalogenkowe o mocy 400W na jedyne 50W. Naświetlacze LED charakteryzują się bardzo mocnym strumieniem świetlnym oraz wyjątkowo korzystną relacją mocy własnej do mocy zamiennika (nawet 1 do 10). Pozwala to na zwrot z inwestycji zwykle w trakcie pierwszego roku użytkowania. Wysoka klasa szczelności IP65 pozwala na zastosowanie naświetlacza na zewnątrz (wodoodporny) oraz świadczy o wysokiej jakości produktu.

Zastosowanie

Zamiennik tradycyjnych, wyjątkowo energochłonnych reflektorów halogenowych. Jest to najbardziej korzystne kosztowo rozwiązanie dla oświetlenia bannerów reklamowych elewacji budynków lub elementów, które chcemy wyeksponować.

Zadbaj o przyszłość i wybierz oświetlenie LED Greenie Polska

Lampy Led Greenie Polska wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii oświetlenia. Nasz zespół inżynierów dokłada wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby współczesnego rynku. To od nas zależy przyszłość naszych dzieci i planety. Wybierając oświetlenie LED, wybierasz mądrość oraz oszczędność energii. Lampy LED Greenie Polska to szeroka oferta produktów, w której z pewnością znajdziesz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Naświetlacz LED Greenie Professional 50W IP65
Twoja ocena