SKU
NLP10K

Naświetlacz LED Professional 10W IP65 ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
NLP10K

Naświetlacz LED Greenie Professional 10W IP65

Już od 39,98 zł (Cena zawiera VAT)oszczędzasz 14,60 zł (rabat 27%) Zwykła cena 54,58 zł
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Naświetlacz LED Greenie Professional 10W IP65

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 229.09 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 2 miesiące

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Naświetlacz LED 10W IP65 z serii Professional Greenie

charakteryzuje się najwyższej jakości komponentami m. in. diody COB Bridgelux. Zastosowanie profesjonalnych podzespołów powoduje, że jako jedyny produkt tego typu na rynku posiada 3 letnią gwarancję. Czarna obudowa wspaniale komponuje się z każdą powierzchnią, na której chcemy użyć ten reflektor. Produkt charakteryzuje wyjątkowa relacja mocy własnej do zamiennika (nawet 1 do 10). Zużywając jedynie 10W naświetlacz LED z powodzeniem zastępuje tradycyjne reflektory halogenowe lub metahalogenkowe o mocy do 100W. Naświetlacze LED charakteryzują się bardzo mocnym strumieniem świetlnym oraz wyjątkowo korzystną relacją mocy własnej do mocy zamiennika. Pozwala to na zwrot z inwestycji zwykle w trakcie pierwszego roku użytkowania. Wysoka klasa szczelności IP65 pozwala na pracę w każdych warunkach atmosferycznych oraz świadczy o wysokiej jakości produktu. Zakres temperatury działania wynosi od -30 do +60°C.

Zastosowanie

Zamiennik tradycyjnych, wyjątkowo energochłonnych reflektorów halogenowych. Jest to najbardziej korzystne kosztowo rozwiązanie dla oświetlenia bannerów reklamowych lub elewacji budynków.

Gwarancja

3 lata

Właściwości oświetlenia LED dopasują się do Twoich potrzeb

Dlaczego w niektórych sklepach bolą nas oczy, a w innych nie? Dlaczego żywność czasami wygląda apetyczniej niż w innym miejscu? Co sprawia, że klimat niektórych ulic i parków jest bardziej przyjazny? Odpowiedź na te i wiele innych pytań jest jedna: Lampy LED Greenie Polska. Zaufało nam już tysiące klientów w całej Polska i poza jej granicami. Ponadto, nasze oświetlenie LED sklepów i punktów handlowo-usługowych, żywności, obiektów wielkopowierzchniowych i wielu innych miejsc, pozwoliło zaoszczędzić wiele pieniędzy. Zapoznaj się z pełną gamą produktów marki Greenie Polska i wybierz odpowiedni dla siebie.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Naświetlacz LED Greenie Professional 10W IP65
Twoja ocena