SKU
NLEPIR10K

Naświetlacz LED 10W Economy z sensorem ruchu i zmierzchu IP65 ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
NLEPIR10K

Naświetlacz LED 10W Economy  z sensorem ruchu i zmierzchu IP65

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Naświetlacz LED 10W Economy  z sensorem ruchu i zmierzchu IP65

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 178.18 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Naświetlacz LED 10W Economy IP65 Greenie

to idealny kompromis energooszczędnego źródła światła z niedrogim zakupem urządzenia. Czujnik ruchu i zmierzchu, podlegający pełnej regulacji, będzie sterował pracą źródła światła tylko w konkretnym momencie. Ten element dodatkowo pozwoli na zaoszczędzenie energii elektrycznej. Naświetlacze LED charakteryzują się bardzo mocnym strumieniem świetlnym oraz wyjątkowo korzystną relacją mocy własnej do mocy zamiennika (nawet 1 do 10). Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że produkt może być używany nawet bez zadaszenia na zewnętrznej elewacji budynku oraz świadczy o wysokiej jakości produktu. Zakres temperatury działania wynosi od -30 do +60°C.

Zastosowanie

Zamiennik tradycyjnych, wyjątkowo energochłonnych reflektorów halogenowych. Jest to najbardziej korzystne kosztowo rozwiązanie dla oświetlenia podjazdów garażowych czy przestrzeni przed budynkami.

Właściwości oświetlenia LED dopasowane do Twoich potrzeb

Dlaczego w niektórych sklepach bolą nas oczy, a w innych nie? Dlaczego żywność czasami wygląda apetyczniej niż w innym miejscu? Co sprawia, że klimat niektórych ulic i parków jest bardziej przyjazny? Odpowiedź na te i wiele innych pytań jest jedna: Lampy LED Greenie Polska. Zaufało nam już tysiące klientów w całej Polska i poza jej granicami. Ponadto, nasze oświetlenie LED sklepów i punktów handlowo-usługowych, żywności, obiektów wielkopowierzchniowych i wielu innych miejsc, pozwoliło zaoszczędzić wiele pieniędzy. Zapoznaj się z pełną gamą produktów marki Greenie Polska i wybierz odpowiedni dla siebie.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Naświetlacz LED 10W Economy  z sensorem ruchu i zmierzchu IP65
Twoja ocena