Latarki nurkowe LED

Znaleziono produktów: 3

Każdy nurek wie, że konwencjonalne latarki nie oświetlą tak podwodnyh przestrzeni jak Latarka LedLensera. Led Lenser zaprojektował latarkę, która dzięki swojemu osiowemu kolimatorowi zapewnia silne skupienie - dotąd uznawane za niemożliwym do osiągnięcia pod wodą.

Latarki nurkowe LED na Światłolux.pl

Latarki nurkowe to urządzenia najwyższej jakości. Głowica latarki zrobiona jest z wysokojakościowej stali nierdzewnej, powłoka z odpornego na wstrząsy i złamania plastiku. Nowo stworzony włącznik magnetyczny zapewnia łatwe uruchomienie latarki, nawet podczas używania rękawic. Cztery baterie typu AA dają 15 godzin świecenia. Dodatkowo latarka posiada pasek na rękę, dzięki czemu jej nie zgubisz.

Zwiedzaj podwodny świat dzięki niezawodności Ledlensera

Latarki LED dla nurków wyróżniają się całkowitą wodoszczelnością, dużą mocą światła oraz ergonomiczną budową. Wodoszczelność, którą oferuje Ledlenser zapewnia całkowitą szczelność i brak zwarcia nawet podczas permanentnego zanurzenia na dużej głębokości. Antypoślizgowe obudowy gwarantują łatwą obsługę, a prosty przełącznik nie zatnie się podczas pływania w rękawicach. Latarki do nurkowania od Ledlenser to profesjonalny sprzęt, który warto mieć pod wodą.