Lampy LED do hodowli

Znaleziono produktów: 17

Hodowla roślin pod sztucznym światłem - czy jest konieczna?

Szybszy rozwój, a także wzrost i lepsza jakość uprawianych roślin możliwa jest tylko dzięki odpowiedniemu nawodnieniu i jak się okazuje naświetleniu. Technika oświetlania roślin to coraz głośniejszy temat. Barwa światła lampy LED do uprawy roślin czerwona i niebieska to najlepszy duet, który zapewnia szybszy, ale zrównoważony rozwój roślin.

Czerwone i niebieskie LED-y wykorzystuje się jako oświetlenie upraw w szklarniach jako zamiennik naturalnego oświetlenia. Fioletowe światło w uprawie owoców, warzyw i kwiatów pomaga stworzyć najlepsze warunki do rozwoju, co wpływa na wielkość i jakość uprawy. Przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na zakup takich lamp nie żałują. Dzięki nim ich uprawy są w znakomitym stanie, rośliny osiągają większe rozmiary, a owoce i warzywa są jeszcze smaczniejsze.

Lampy LED do drobiu - konieczne wyposażenie kurnika

Oświetlenie kurnika to bardzo ważny, o ile nie najważniejszy aspekt podczas budowania kurnika. Odpowiednio dobrane lampy do hodowli są w stanie wpłynąć na efektywność produkcji i niższe zużycie energii w porównaniu do zwykłych lamp. Specjalne lampy LED Greenie sprawiają, że w kurniku brakuje efektu migotania, a co za tym idzie, kury są spokojniejsze. To natomiast decyduje o nieśności kur, ale także wpływa na ich stan zdrowia. Oświetlenie LED kurnika to rozsądne rozwiązanie, aby zwiększyć produkcję jaj oraz stymulować nieśność kur.