SKU
KGP05K

Żarówka Greenie Power LED 5x1W GU10 ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
KGP05K

Żarówka Power LED 5x1W GU10

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Żarówka Power LED 5x1W GU10

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 52.00 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Żarówka 5x1 PowerLED 5W GU10 WW ściemnialna

charakteryzuje się wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii. Soczewki zapewniają rozsył światła pod kątem 60° - co jest relatywnie mocnym ukierunkowaniem. Lekko matowa przesłona nadaje nowoczesny i elegancki wygląd. Ten Produkt wykonano z komponentów najwyżej jakości pochodzących od światowych liderów takich jak EPISTAR - lidera produkcji diod elektroluminescencyjnych. Żarówka LED Greenie Sunline 5W COB, GU10 230V charakteryzuje się żywotnością diod do 40000 godzin.
Żarówka dostępna jest w barwie białej ciepłej oraz białej naturalnej. Żarówka kierunkowa w barwie białej ciepłej polecana jest do oświetlania powierzchni domowych, w których chcemy uzyskać przytulne, kierunkowe oświetlenie. Barwa naturalna to idealne zastosowanie dla powierzchni biurowych oraz sanitarnych.

Oszczędność

Zwrot wydatku na zakup nastąpi w postaci oszczędności energii jeszcze w czasie trwania okresu gwarancyjnego.

Producent: Greenie

Co wyróżnia Greenie? Oświetlenie LED cechuje między innymi długa żywotność, wysoka odporność na uderzenia i temperaturę, dostosowanie barwy świecenia oraz energooszczędność. Greenie Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą najwyższej klasy produktów, ale również profesjonalnym doradztwem w zakresie wykorzystania najnowszych technologii związanych z oświetleniem LED. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile możesz zyskać, wybierając lampy LED Greenie Polska.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Żarówka Power LED 5x1W GU10
Twoja ocena