SKU
T5OM06K

Świetlówka LED Greenie 6W T5-550mm matowa z oprawą ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
T5OM06K

Świetlówka LED 6W T5-550mm matowa z oprawą

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Świetlówka LED 6W T5-550mm matowa z oprawą

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 27.56 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Świetlówki Greenie LED

to doskonały zamiennik powszechnie stosowanych 14W świetlówek fluoresencyjnych o długości 55 cm. Zastosowane przy produkcji diody SMD3014 charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niskim zużyciem energii. Matowa przesłona daje miękkie, nieoślepiające światło. Są to czynniki, dzięki którym świetlówki Greenie odniosły rynkowy sukces!

Szczegóły

Świetlówka LEDowa pozbawiona jest wad tradycyjnych świetlówek takich jak długi start, mrużenie czy awaryjność. Do zasilania nie potrzebuje startera ani statecznika elektromagnetycznego (balastu), który zużywa do 30% mocy zasilanej świetlówki tradycyjnej. W oświetleniu LED energochłonny balast został wyeliminowany!

Oszczędność

Oszczędność energii przez nasz produkt pozwala na zaoszczędzenie 27 zł rocznie. Zwrot kosztów poniesionych na instalację oświetlenia LED zwraca się jeszcze w okresie gwarancyjnym.

Zaoszczędź pieniądze na wakacje lub nowy samochód dzięki niższym rachunkom

Lubisz mieć pewność, że dobrze gospodarujesz pieniędzmi? Wybierz produkty Greenie Polska i zobacz, jak prosto możesz oszczędzić bez odmawiania sobie przyjemności. Nasze lampy LED są poddawane dokładnym testom przed wprowadzeniem do oferty, więc masz pewność najwyżej jakości produktów. Ponadto, jako jeden z nielicznych polskich producentów i dystrybutorów oświetlenia LED wykonujemy testy poza fabryką w certyfikowanych ośrodkach badawczych, np. niemiecki TUV. Ponadto cechuje nas najwyższy na polskim rynku współczynnik jakości do ceny.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Świetlówka LED 6W T5-550mm matowa z oprawą
Twoja ocena