SKU
LQGK

Granit 8x6x6 - Świecąca Kostka brukowa LED RGB ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
LQGK

Granit 8x6x6 - Świecąca Kostka brukowa LED

Już od 60,27 zł (Cena zawiera VAT)oszczędzasz 15,73 zł (rabat 21%) Zwykła cena 76,00 zł
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Granit 8x6x6 - Świecąca Kostka brukowa LED

Dane techniczne
Dane techniczne

Świecąca kostka brukowa LED Greenie

jest nowoczesnym sposobem na podświetlenie terenów brukowanych. Kształt i wymiary kostki nie odbiegają od typowych dostępnych na rynku kostek brukowych, co daje bardzo profesjonalny efekt. Niewątpliwym atutem kostki jest jednolite światło na całej jej powierzchni. Godna uwagi jest bardzo wysoka odporność na ściskanie (nacisk statyczny do 8 ton /1 dm2), co w praktyce pozwala na stosowanie kostki w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak:

  • Parkingi
  • Ścieżki rowerowe
  • Podjazdy
  • Place
  • Deptaki


UWAGA! Do kostki należy oddzielnie dokupić zasilacz oraz sterownik.

Stopień ochrony

IP67 - stopień ochrony przed wodą i kurzem, gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania kostki, nawet w niesprzyjających warunkach.

Zakres temperatur pracy

od -25 do 60° Celsjusza

Dopasuj produkt do swoich potrzeb

Kostka dostępna jest w dwóch wersjach: Matowa lub Przezroczysta. Prosimy o wybór i dopisanie tej informacji podczas składania zamówienia w polu "komentarz'. Jeżeli takiej informacji zabraknie, zostanie wysłana kostka, jaką mamy obecnie na stanie.

Dlaczego warto wybrać produkty marki Greenie Polska?

Firma Greenie to najlepszy wybór, aby wybrać energooszczędne i przyjazne środowisku oświetlenie do twojego domu, biura, hali przemysłowej czy ulicy. Przede wszystkim, markę wyróżnia zespół profesjonalistów, którzy wierzą w słuszność triady: Inwestuj. Używaj. Skorzystaj. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania autorskich projektów, wykorzystując najlepsze komponenty światowych liderów na rynku elektroniki. Ponadto, wybierając lampy LED Greenie, zyskujesz dłuższy okres gwarancyjny niż standardowy na rynku europejskim. Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji lamp aż do 10 lat!

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Granit 8x6x6 - Świecąca Kostka brukowa LED
Twoja ocena