Szklane lampy stojące 4concepts nie tylko do salonu

Chcesz urządzić wnętrze bez pomocy projektanta? Zaaranżować mieszkanie w ciekawy, designerski sposób? W takiej sytuacji warto zdecydować się na szklane lampy 4concepts. Oprawy tej marki są na tyle uniwersalne i praktyczne, że niemożliwe jest popełnienie błędu w ich zastosowaniu. Dzięki temu każde wnętrze, w którym znajdą się szklane lampy będzie wyglądało jak projektowane ręką architekta wnętrz.

Dlaczego warto zdecydować się na lampy stojące marki 4concepts?

Szklane lampy marki 4concepts to prawdziwe arcydzieła sztuki. Powstają one z ręcznie formowanego szkła. Producenci dbają o każdy szczegół tych lamp, dzięki czemu mogą się one poszczycić solidnym wykonaniem i efektownym wyglądem.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że lampy marki 4concepts podbiły 5 kontynentów i zyskały uznanie nawet hiszpańskiej rodziny królewskiej. Są to wyroby, których nie sposób pomylić z jakąkolwiek inną marką. Wyróżniają się one oryginalnym wyglądem, a także perfekcyjnym wykonaniem, który przekłada się też na ich zewnętrzny design.

Gdzie sprawdzą się szklane lampy stojące?

Szklane lampy 4concepts to wyjątkowe oświetlenie. Oprawy te są piękne, klimatyczne i nienachalne, ale mimo to jest w nich coś, co je wyróżnia i dodaje wnętrzom charakteru. Ich niebanalny wygląd, a zaraz transparentna obudowa sprawiają, że szklane lampy stojące 4concepts wpasują się we wszelkie aranżacje - bez wyjątku!

Transparentne lampy stojące możemy zauważyć w salonach, pokojach hotelowych, a coraz częściej także w restauracjach i barach. Lampy te pełnią zarówno funkcję użytkową, jak i ozdobną. Można je postawić w celach dekoratorskich na komodzie w salonie, dzięki czemu pomieszczenie zyska klimatu. Szklane lampy stojące 4concepts znajdą również zastosowanie w sypialniach. Będą doskonale wyglądały jako lampki nocne postawione na półkach obok łóżka. Można je również zamieścić w pokoju gościnnym, w celu zbudowania przyjemnej atmosfery dla odwiedzających gości.

Piękno tkwi w transparentnych szklanych lampach

Za co klienci marki 4concepts kochają szklane lampy? Na pewno za ich niebanalny wygląd, wyrazisty charakter, który nie pozwala obojętnie przejść obok opraw 4concepts. Stworzone z transparentnego szkła są bardzo estetyczne i zarazem gustowne. Minimalizm, nieoczywiste piękno i funkcjonalizm to cechy szklanych lamp 4concepts. Na jakie kolekcje lamp 4concepts warto zwrócić uwagę?

Lampy 4concepts Valencia

Urządzając mieszkanie w designerskim stylu warto zwrócić uwagę na nieoczywiste lampy  4concpets Valencia. Są one połączeniem tajemniczości, elegancji i przejrzystej formy. Kolekcja Valencia powstała ze szkła dmuchanego w polskiej hucie szkła oraz innych materiałów wysokiej jakości. Ich nietypowa forma znajdzie zastosowanie w salonach, sypialniach, a także eleganckich knajpach.

Lampa stojąca 4concepts VALENCIA

Lampy 4concepts Amsterdam

Amsterdam to jakże prosta, a zarazem piękna seria lamp, które dopełnią charakterem niejedno wnętrze. Lampy 4concepts Amsterdam te zostały wykonane w stylu klasycznym. Ich klosze oparto na podstawie przypominającej wazon. Lampy tej kolekcji wyróżnia ponadczasowy styl oraz wyjątkowy kształt oprawy.

Lampa stojąca 4concepts AMSTERDAM

Lampy 4concepts Fjord

Marka 4concepts stworzyła serię lamp nie tylko w stylu klasycznym, ale także w stylu nowoczesnym. Lampy 4concepts Fjord powstały z myślą o wnętrzach, w których dominuje sztuka współczesna. Oprawy te będą ciekawym dodatkiem do wnętrz futurystycznych, a nawet kubistycznych.

Lampa stojąca 4concepts FJORD

W jaki sposób powstają szklane produkty marki 4concepts?

Lampy marki 4concepts powstają w polskich hutach szkła. Do ich produkcji marka wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Szklane elementy są wykonywane ręcznie, dlatego też każdy egzemplarz jest opracowywany indywidualnie, co świadczy o unikalności lamp 4concepts. Ich staranne wykonanie przekłada się również na wygląd lamp. Wyglądają one efektownie, przez co nadają miejscom charakterystycznego nastroju.

Kiedyś lampy pełniły wyłącznie funkcję oświetleniową, dziś są bardziej funkcjonalne i używamy ich także jako dekoracji domów, restauracji, a nawet stołów weselnych. Szklane lampy marki 4concepts to dodatki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, gdyż wykonywane ręcznie są bardzo trwałe, dzięki czemu służą wielu gospodarzom przez długi czas.