Rabaty koszykowe

Pokój młodzieżowy dla chłopca - jakie oświetlenie wybrać?

Remont pokoju dziecięcego, czy jego tworzenie to niełatwe zadanie. Jednak pełne wyzwań i możliwości. Warto dobrze przemyśleć, jak ma wyglądać pokój dziecka, zaplanować jakie meble wybrać, jakie oświetlenie będzie pasowało. Dzięki temu unikniemy później nagłych zmian i stresów.

Pokój nastolatka - o czym nie można zapomnieć?

Elementem, który musi się znaleźć w pokoju nastolatka, jest na pewno biurko. Chłopiec musi mieć gdzie odrabiać lekcje, a dziś niejednokrotnie jest to także miejsce na komputer lub laptopa. Mebel musi być dostosowany do wieku i wzrostu chłopca, by mógł przy nim komfortowo pracować. W tym momencie warto także zadbać o odpowiednie krzesło oraz oświetlenie biurkowe, które pomogą zachować odpowiednią pozycję podczas nauki i nie będą powodowały zmęczenia oczu. Obowiązkowo w pokoju muszą znaleźć się też lampy do pokoju dziecka.

Lampy biurkowe do pokoju nastolatka

Wiek młodzieńczy rządzi się swoimi prawami. Dla starszego chłopca trzeba wybrać lampkę, która będzie nie tylko wyglądać nowocześnie. Powinna być także funkcjonalna. Młodzież obecnie wiele czasu spędza przed komputerem, a więc i przy biurku. Warto rozważyć oświetlenie biurkowe, które poza dobrym światłem oferuje także dodatkowe możliwości.
Lampka biurkowa Blaupunkt nie tylko prezentuje się młodzieżowo, ale ma także wiele funkcji. Możliwość ściemniania oraz opcja przełączania barwy światła bardzo się przydadzą. Dodatkowe lampka na biurko tej marki posiada regulowany kąt świecenia, uchwyt na smartfona i wejście USB. To dobra propozycja dla młodych ludzi, z pewnością spodoba się młodzieży.

Lampka biurkowa Blaupunkt LBW6CCT
Lampka biurkowa Blaupunkt LBW6CCT

Oświetlenie główne do pokoju chłopca

Lampa w pokoju chłopaka musi odpowiadać jego zainteresowaniom. Można wybrać model uniwersalny, który sprawdzi się w każdym młodzieżowym wnętrzu, jak np. kolekcja Vaio TK Lighting. Stonowane lampy z tej serii będą odpowiednie do każdej aranżacji. Szara lub biała barwa kloszy jest uniwersalna, a dodatki z drewna ocieplą wnętrze pokoju. Kolejną propozycją może być seria marki Abigali Kids, gdzie znajdziemy lampy w kształcie globusa, piłki nożnej, czy samolotu. Można wykorzystać je i dopasować lampę do zainteresowań chłopca.

Plafon Ideal Lux 159010 Multiflex PL8 Color
Plafon Ideal Lux 159010 Multiflex PL8 Color

Zabawną propozycją, która powinna przypaść do gustu chłopakowi jest seria Abigali Origami. Znajdziemy tam geometryczne lampy w nowoczesnym stylu, takie jak jeleń, paw czy byk. Po włączeniu światła dadzą one piękny efekt. Ciekawą i bardzo uniwersalną propozycją oświetlenia do pokoju nastolatka jest plafon Ideal Lux 159010 Multiflex PL8 Color czy plafon Sillux LS5-229 Barcelona. Wniosą one trochę koloru do wnętrza, będą także rosły razem z dzieckiem i będą odpowiednie także za kilka lat.

Plafon Sillux LS5-229 Barcelona

Plafon Sillux LS5-229 Barcelona

Pozwól dziecku zdecydować

Decydując się na remont w pokoju dziecka, warto wziąć pod uwagę jego zdanie. W końcu to ono będzie przebywać w swoim pokoju. Musi czuć się w nim dobrze i komfortowo, dlatego warto uwzględnić jego preferencje. O ile to możliwe, warto wybrać takie umeblowanie i lampy do pokoju młodzieżowego, które mu się podobają. Warto zapoznać się z pełną ofertą na oświetlenie do pokoju dziecka i wybrać model pasujący do aranżacji pokoju. Oferta jest bogata, z pewnością więc uda się dopasować odpowiedni model.