Oświetlenie liniowe na wymiar – Greenie Linea Pro

Oświetlenie liniowe na wymiar – Greenie Linea Pro

Projektowanie oświetlenia LED dla dużych powierzchni łączy się często z ograniczeniami ze względu na brak możliwości dostosowania lamp względem potrzeb. Długie, kręte korytarze oraz nietypowej wielkości pomieszczenia wymagają jednak spersonalizowanego oświetlenia LED na wymiar. W tym miejscu pojawiają się lampy liniowe pod wymiar od Greenie. Seria Linea Pro łączy w sobie kompatybilność, wysoką jakość i olbrzymie możliwości dopasowania wymiarów do rzeczywistego zapotrzebowania. Na przykładzie realizacji w Best Western Old Town zaprezentujemy możliwości lamp Greenie.

Lampy liniowe pod wymiar

Sprecyzowane potrzeby inwestorów łączą często idealne dopasowanie elementów ze świetnym wyglądem. Dlatego lampy liniowe LED Greenie Linea Pro łączą rolę designerską i oświetleniową. Z dostępnych elementów jesteśmy w stanie zaprojektować dowolne kształty linii świetlnych o dopasowanej mocy i jasności. Ponadto produkty te mają olbrzymi wpływ na wystrój miejsca – nie jesteśmy skazani na jednolite linie światła wzdłuż korytarza, a na stylowe oświetlenie, które zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby.

Oświetlenie LED na wymiar – zalety

Systemy liniowe LED to nieskończone możliwości konfiguracji. Dlatego tworzenie dowolnych segmentów jest olbrzymim plusem. Doskonałą opcją jest dobór barwy świecenia lampy – jeśli zatem potrzebujemy chłodnego oświetlenia, możemy wybrać właśnie takie. Barwa neutralna i ciepła jest również dostępna i możliwa do wykorzystania. Lampy liniowe na wymiar Greenie cechują się wysokim wskaźnikiem CRI. Oznacza to, że oświetlane kolory nie będą zniekształcone – zachowają swoją oryginalną barwę widoczną bez oświetlania ich. Dzięki akcesoriom takim jak łączniki proste, kątowe, a także linki do zawieszania, możesz tworzyć dowolne konfiguracje oświetlenia ledowego.