Oświetlenie biurowe LED – jakie wybrać?

Oświetlenie biurowe LED – jakie wybrać?

Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać do Twojego biura? Do wyboru są lampy biurowe sufitowe, lampy biurowe wiszące, lampy biurowe stojące oraz lampy biurowe biurkowe. Musisz pamiętać, że dobre oświetlenie biurowe powinno uwzględniać nie tylko prawidłowe oświetlenie biurek, ale także m.in. oświetlenie recepcji, oświetlenie sali konferencyjnej oraz oświetlenie ciągów komunikacyjnych. Można się pogubić, prawda? Dlatego specjalnie dla Ciebie i Twojego biznesu stworzyliśmy ten krótki poradnik.

Funkcje oświetlenia biurowego

Praca siedząca, przy komputerze, zmęczenie… Znasz to? Prawidłowe oświetlenie stanowisk pracy biurowej nie wyeliminuje problemu, ale może znacząco wpłynąć na poprawę samopoczucia i efektywności pracowników. Wymiana oświetlenia na lampy LED do biura ma pozytywny wpływ na komfort, zdrowie oraz aktywność pracowników! Nowoczesne oświetlenie biurowe LED usprawnia pracę oraz ułatwia poruszanie się po biurze. Dodatkowo oświetlenie LED biznesowe może pełnić fantastyczny element dekoracyjny i wizytówkę firmy.

Jak zapewnić pracownikom odpowiednie oświetlenie?

Lampy LED do biura powinny uwzględniać położenie biura i jego powierzchnię. Najlepszą barwą świecenia jest wartość 4000K, ponieważ jest to barwa najbardziej zbliżona do światła słonecznego, dzięki czemu jesteśmy mniej zmęczeni a bardziej skupieni. Dobrze zaprojektowane oświetlenie biurowe musi być też dopasowane do rodzaju i funkcji danego wnętrza. Inne lampy biurowe LED sprawdzą się przy oświetleniu stanowisk pracy, a inne jako oświetlenie recepcji, sali konferencyjnej, pokoju szkoleniowego czy pomieszczenia gospodarczego. W celu zapewnienia wszystkim pracownikom odpowiedniego światła, oświetlenie LED do biura dzielimy na oświetlenie główne i miejscowe, czyli oświetlenie kierunkowe.

Jakie oświetlenie LED do biura?

Greenie Polska to polski producent oświetlenia ledowego. W swojej ofercie posiada wyłącznie energooszczędne i wydajne lampy LED, które cieszą się uznaniem i powodzeniem na całym świecie. Dzięki oprawom LED Greenie, oświetlenie LED do biura może znacznie podnieść funkcjonalność wnętrz oraz względy estetyczne. Dlatego dzisiaj przestawimy kilka produktów tej marki.

Oprawa liniowa LED Greenie Linea podwieszana 1200 mm 40W w czarnej obudowie

Oprawa liniowa LED Greenie Linea to najwyższy stopień elegancji. Lampa LED daje miękkie i rozproszone światło, które zachwyci każdego estetę. Dodatkowo prosta konstrukcja sprawia, że można ją łączyć i stworzyć pasmo światła o nieograniczonej długości. Dzięki Greenie Linea otrzymujesz światło bez widocznych przerw i zacienionych miejsc. Dostępna jest także w białej i szarej obudowie.

Oprawa rastrowa LED (kaseton LED) Greenie seria PLGM

Oprawa rastrowa z serii PLGM doskonale zastąpi klasyczne oprawy rastrowe ze świetlówkami. To bardzo dobry wybór jako oświetlenie biurowe sufitowe LED dzięki niezwykłej wydajności oraz matowej przesłonie, która nadaje eleganckiego i prestiżowego wyglądu. Sprawdzi się zarówno jako główne oświetlenie biurek oraz oświetlenie korytarzy. Co więcej, to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ zakup oprawy rastrowej LED jest tańszy niż wybór świetlówek LED i oprawy.

Jakie oświetlenie LED biurka?

Oświetlenie biurka z komputerem to często konieczność. Wtedy z pomocą przychodzą lampy LED na biurko, które zapewniają kierunkowe światło niezbędne do pracy. Lampy stojące biurkowe idealnie sprawdzą się jako lampy LED do biura domowego, czy jako lampa gabinetowa. Są idealnie jako oświetlenie biurka w pracy, ale sprawdzą się także jako oświetlenie biurka ucznia.Lampka biurkowa LED Milano Nero

Lampka biurkowa LED Milano Nero to ciekawa propozycja od dostępna w naszym sklepie. Dzięki wysokiej jakości diod świeci bardzo jasno, a wbudowany ściemniacz umożliwia zmianę intensywności światła. Dodatkowo górna część lampy może być ustawiana na dwa różne sposoby, co znacznie podnosi jej funkcjonalność. Lama LED na biurko Milano Nero to designerska lama biurkowa, której oszczędność energii to prawie 50 zł rocznie.

Modernizacja oświetlenia na oświetlenie LED do biura

Oświetlenie pomieszczeń biurowych ma ogromne znaczenie. Należy odpowiednio dobrać natężenie, równomierność oświetlenia oraz barwę. Oświetlenie do biura LED musi być też zróżnicowane pod kątem parametrów technicznych oraz sposobu montażu. Ponadto dobre oświetlenie biurowe LED powinno spełniać wymagane normy oraz uwzględniać specyfikę danego stanowiska. Powinieneś wiedzieć, że oświetlenie LED dobrane przez specjalistów znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa a także zapewnia ochronę wzroku pracowników. Ponadto lampy LED do biura to oszczędność na rachunkach na energię elektryczną nawet do 80%!

Wybierz specjalistów Światlolux.pl

Zależy nam na kompleksowej i uczciwej obsłudze. Cechuje nas profesjonalne doradztwo, a nasi specjaliści przeprowadzają audyty energetyczne oraz tworzą zachwycające projekty oświetleniowe. Aby spełnić wszelkie oczekiwania i normy do każdego projektu wykorzystujemy program Dialux. Nasi inżynierowie mogą dla Ciebie wykonać projekt, który będzie spełniał normy oraz Twoje oczekiwania, a nasz zespół zajmie się dostawą wymaganego oświetlenia. Ponadto gwarantujemy oszczędność pieniędzy i znacznie niższe rachunki.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy Ci dobrać najlepsze oświetlenie LED do biura!