Nordlux - duński styl i funkcjonalność

Marka pochodząca z Danii znana jest już w kilkudziesięciu krajach na świecie. Nordlux w większości eksportuje swoje oprawy oświetleniowe do Skandynawii, Anglii, Francji, Niemiec. Jednak i w Polsce można już nabyć lampy Nordlux. Ich niesamowita funkcjonalność oraz przystępna cena powodują, że zainteresowanie marką wciąż rośnie.

Lampy Nordlux - różne modele, liczne zastosowania

W kolekcjach marki Nordlux znajdziemy dziesiątki różnorodnych modeli. Są to lampy wewnętrzne i do użytku zewnętrznego. Od 1977 r. firma oferuje zróżnicowane lampy designerskie, które wyróżniają się stylem i funkcjonalnością. Duńska marka dostarcza na rynek kolekcje lamp o światowym wzornictwie, ale w konkurencyjnych cenach. Projektanci marki Nordlux zadbali o wygodę użytkowników i aby stworzyć spójny wystrój wnętrz, stworzyli modele, które można pogrupować w kolekcje do oświetlenia całego domu.

Lampy Nordlux to nie tylko oświetlenie

Marka od początku wychodziła z założenia, że lampy Nordlux to dużo więcej niż oświetlenie i ich rola jest dużo szersza. Dobre lampy przyciągają wzrok, są elementem aranżacji wnętrza i pomagają tworzyć klimat. Dlatego wybór odpowiedniego oświetlenia jest tak ważny. Oprawy oświetleniowe nie tylko spełniają szereg potrzebnych do działania funkcji, dają także zadowolenie i uczestniczą w tym, jak odbieramy własny dom.

Sukces lamp Nordlux to efekt innowacji i braku kompromisów

Według twórców marki Nordlux każdy sukces to wynikowa bezkompromisowego podejścia i odwagi w podążaniu naprzód. Innowacje to dla marki chleb powszedni. Dzięki brakowi zahamowań mogą nadążać za najnowszymi trendami i stać w czołówce. Nowoczesne technologie chętnie są sprawdzane i wdrażane do projektów, jeśli niosą z sobą korzyść dla odbiorców.

Design For The People - designerskie lampy dla każdego

Tworzenie innowacyjnych projektów oświetleniowych w niewygórowanej cenie jest możliwe. I Nordlux pokazuje, że można to zrobić. Dzięki zaangażowaniu w projekt oraz współpracy z cenionymi projektantami powstają ponadczasowe lampy, które skierowane są do ludzi na całym świecie. Funkcjonalność i forma są dla twórców najważniejsze, dlatego projektancji marki kładą nacisk na te elementy w każdej swojej realizacji. Nie ma kompromisów w kwestiach twórczych.

Nowoczesny design - kolekcje lamp Nordlux

Oświetlenie Nordlux to pozycje dla każdego. Różnorodne kolekcje pozwalają dobrać oprawy tak, by odpowiadały gustom i współgrały z naszym wnętrzem. Warto zwrócić uwagę na serię Alton. Podążająca za najnowszymi trendami kolekcja wyróżnia się wykonaniem ze szkła opalowego i detalami z mosiądzu. Miękkie światło i łatwość dopasowania do miejsca są istotnymi zaletami. Nowoczesna kolekcja Artist to z kolei lampy z wbudowanym panelem LED, który umożliwia jeszcze smuklejszy design, dając światło bez odblasków. Ponadczasową formą i klasycznym wzornictwem wyróżniają się lampy Nordlux z kolekcji Dee. Natomiast marka oferuje wiele więcej, np. lampy dla miłośników naturalnego stylu z serii Tribeca czy oryginalne w kształcie lampy z kolekcji Circus.

Kolekcja lamp Nordlux Alton

Kolekcja lamp Nordlux Artist

Kolekcja lamp Nordlux Circus

Wizja marki, czyli podnoszenie jakości życia ludzi za pomocą światła, to cel, z którego słynie oświetlenie Nordlux. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli lamp, wśród których znajdują się m.in. produkty wyróżnione w międzynarodowych konkursach.