Inteligentne panele LED Nanoleaf - jak to działa?

Temat inteligentnego oświetlenia jest nam wyjątkowo bliski. Zależy nam na wysokiej jakości produktach, które będą zadowalać naszych klientów. Dlatego inteligentne oświetlenie Nanoleaf to temat, obok którego nie możemy przejść obojętnie.

Panele ścienne Nanoleaf - nietypowy sposób na dekorację wnętrza

Inteligentne produkty do naszego mieszkania to już właściwie codzienność. Telewizory, odkurzacze, pralki, lodówki, systemy ogrzewania, żaluzje czy oświetlenie – w tych wszystkich kategoriach łatwo znaleźć produkty z dopiskiem Smart Home. Podobnie jest w przypadku kanadyjskiej marki Nanoleaf.
Nanoleaf to nic innego jak trójkątne panele ledowe. Nie są to jednak klasyczne lampy LED. Każdy pojedynczy trójkąt możesz połączyć ze sobą i tworzyć ciekawe kształty według własnego gustu. Maksymalna ilość świecących trójkątów, które możesz łączyć w ciekawe kształty to aż 30 paneli. Produkt możesz połączyć ze swoim systemem domowym typu Siri, Google Assistant, Amazon Alexa, HomeKit czy IFTTT.Panele Nanoleaf - zestaw startowy


Panele Nanoleaf obsługują aż 16,7 milionów kolorów, a ich światło jest regulowane – zarówno pod względem barwy światła białego jak i każdego innego. Do rozpoczęcia swojej przygody wystarczy zaopatrzyć się w zestaw startowy Nanoleaf. W jego skład wchodzi dziewięć modułów świetlnych, jednostka sterująca, zasilacz, złącza oraz taśmy samoprzylepne. Nie potrzebujesz nic więcej – ten zestaw pozwoli Ci na stworzenie interesującego Cię wzoru, który rozświetli pomieszczenie.Opcjonalna możliwość to taka, w której wykorzystuje się śruby – pozwoli Ci na to specjalny pakiet montażowy Nanoleaf dostępny w naszej ofercie. Z jego pomocą możesz zamontować panele ledowe na przykład na suficie.


Nanoleaf Light Panels Rhythm Edition - dlaczego warto je mieć?


Nanoleaf po dokupieniu modułu Rhythm doskonale współpracuje z muzyką, więc pozwoli nie tylko usłyszeć, ale również poczuć muzykę. Samo składanie paneli jest bardzo proste, a montaż dzięki wykorzystaniu taśmy dwustronnej nie powinien sprawiać problemów. Można także zaopatrzyć się w cały zestaw Nanoleaf Rhythm Edition, który już od startu sprawi wiele przyjemności z użytkowania.


Zastosowanie Nanoleaf - inspiracje


Po przygotowaniu paneli Nanoleaf i zamontowaniu ich w interesującym nas miejscu, wystarczy połączyć się z dedykowaną aplikacją w telefonie. Dzięki niej możesz sterować jasnością, układem kolorów, barwą, kierunkiem przechodzenia, a nawet ustawić kiedy oświetlenie ma się samo włączać lub wyłączać. Do Twojej dyspozycji jest też kilka wbudowanych trybów. Dodatkiem jest tryb „sleep”, w którym panele generują stonowane kolory, a następnie samoczynnie gasną.