5 powodów, dla których warto mieć lampy Shilo

Producenci oświetlenia designerskiego na całym świecie często uciekają się do wyszukanych kształtów i kolorów. Ich projekty budzą zainteresowanie, jednak w ich miejsce coraz chętniej do wielu aranżacji wykorzystywane są polskie lampy Shilo. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Wyjaśniamy.

Lampy Shilo, czyli geometria zawsze w cenie

Shilo swoje projekty opiera przede wszystkim na geometrycznych kształtach, które zapewniają nie tylko wysokiej jakości oświetlenie, ale również design z najwyższej półki. To co wyróżnia Shilo, to głównie lampy tuby (Shilo Yabu, Shilo Alha) i lampy modliszki (Dobo). Lampy Shilo w zależności od projektu mogą być najlepszą dekoracją pomieszczenia lub tylko dyskretnie podkreślić aranżację wnętrza, np. w nowoczesnym lub loftowym stylu. Ich geometryczne kształty to doskonały wybór dla osób, które szukają harmonii.


Shilo Yabu - sukces polskiego systemu oświetlenia Shilo

Flagowy model zaprojektowany przez Shilo to lampy Shilo Yabu. Wachlarz tych produktów jest bardzo szeroki i obejmuje kinkiety, lampy wiszące i podłogowe. Kinkiety Shilo Yabu to głównie prostokątne konstrukcje w różnych rozmiarach. Lampy wiszące natomiast oparte są na tubach o różnej długości zawieszonych na długich kablach zasilających. W ofercie Shilo Yabu znajdują się również lampy sufitowe, które według wielu osób uważane są za najciekawsze projekty polskiego producenta. Na pokaźnej podstawie widnieją równomiernie rozmieszczone wąskie tuby o różnej długości, które zachwycają zarówno wieczorem, gdy świecą, jak i rano, kiedy mamy możliwość podziwiania jedynie designu lampy.


Wielkie projekty w minimalistycznej formie

Widząc lampy Shilo mamy przed oczami lampy, które stronią od niekonwencjonalnych zdobień i niecodziennych form. Są to raczej minimalistyczne projekty, w których zachowano odpowiednie proporcje między ciekawym designem, a odważnymi ruchami projektantów. Jak się okazało, koncepcja lamp Shilo zdała egzamin znakomicie. Minimalistyczne lampy to częsty wybór naszych klientów, którzy szukają ciekawych produktów i rozwiązań znanych nam z własności figur.

Lampy Shilo nie straszą ekstrawagancją. Na ich piękno składają się proste kształty, gładkie powierzchnie i doskonałe operowanie wielkością i skalą.
Nieśmiertelne kolory lamp Shilo

Ktoś powiedział kiedyś, że życie nie dzieli się tylko na kolor biały i kolor czarny? Projektanci Shilo są dalecy od takiego stwierdzenia i próżno szukać w ich projektach lamp w innych odcieniach. Wiecznie modne czarne i białe lampy stanowią podstawę w palecie kolorów lamp Shilo. Biały i czarny doskonale pasuje do wielu wnętrz, dlatego lampy Shilo są doskonałym przykładem jak aranżować nowoczesne wnętrza, używając klasycznych kolorów. Lampy na specjalne zamówienie

Shilo współpracuje tylko z utalentowanymi projektantami, których designerskie projekty i innowacyjne systemy oświetlenia wyróżniają się skupieniem na detalach i wysoką jakością wykonania. Niepowtarzalny nastrój i design, a ponadto funkcjonalność i proste rozwiązania pozwalają wybrać oryginalne lampy Shilo idealnie dopasowane do każdego wnętrza. Ponadto produkty marki Shilo są tworzone specjalnie na zamówienie, tak aby najlepiej dopasować je do potrzeb klienta. 


Lampy Shilo sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu. Geometryczne, minimalistyczne projekty i klasyczne kolory razem tworzą doskonałą całość, a najwyższa jakość wykonania przekonuje do siebie coraz więcej zadowolonych klientów. Nie czekaj i zamów swój wymarzony projekt już teraz.Zobacz wszystkie lampy Shilo =>